Nejlevnější pojištění vozidel

Nejrychlejší a nejvýhodnější cestou k získání nejlevnějšího pojištění vozidla je využití kalkulačky povinného ručení na internetu, která, pokud je dobře spravovaná vám vypočítá nejlevnější sazby pojištění vozidla.

Kalkulačky existují proto, že na trhu je velké množství produktů povinného ručení od různých pojišťoven, které se liší v mnoha parametrech, které pak ovlivňují cenu pojištění vozidla.

Produkty povinného ručení se liší:

  • cenou pojistného (cenu pojistného u zákonného pojištění vozidel ovlivňují faktory jako jsou objem a výkon motoru vozidla, rok výroby, druh vozidla)
  • rozsahem základní nabídky (v základní nabídce některých pojišťoven je i právní ochrana pojištěného a nebo živelní pojištění)
  • nabídkou doplňkových pojištění
  • rozsahem asistenčních služeb
  • výší limitů pojistného plnění nabídkou bonusů a slev a jejich výší
  • Pojišťovny při stanovení sazby přihlíží i k věku a místu trvalého pobytu pojištěného.

 

Zákon o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla stanovuje nejnižší limit pojistného plnění na 35 milionů Kč pro škody na zdraví, majetku a ušlém zisku. Horní hranice je 100 milionů Kč, a pojišťovnami je tato varianta nabízena. Základní rozsah zákonného pojištění vozidel kryje rizika škod vzniklých na zdraví či při usmrcení, škod vzniklých na majetku a při ušlém zisku.

 

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:
Navštivte kalkulačka.eu a spočítejte si cokoli chcete..

Online pojištění, které vám ušetří tisíce: pro váš automobil, nejlevnější Povinné ručení,pro vaše stáří nejvýnosnější: Penzijní připojištění, pro vaši rodinu nejjistější: Životní pojištění, pro vaše cestování nejkomplexnější: Cestovní pojištění, pro vaše děti i vás: Úrazové pojištění, než platit víc než musíte přečtěte si rady a tipy na Pojištění vozidel, např. jak získat nejlevnější Havarijní pojištění,  co se týče Pojištění domácnosti, využijte slevy, které internet nabízí. Pojištění vozidel získáte během 5 minut, Pojistěte si svůj hrad se slevami na Pojištění nemovitosti, vyhněte se zbytečným výdajům, pokud způsobíte fatální škodu někomu jinému, za pár stovek ročně na: Pojištění odpovědnosti za škodu,