Zákonné pojištění vozidel

Účelem naší aplikace je pomoci najít vám nejlevnější zákonné pojištění vozidel při splnění zákonných podmínek a požadavků silničního provozu.

 

Zákonné pojištění motorových vozidel více známé jako pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla nebo lidově jako „Povinné ručení“ je popsáno v zákoně č. 168/1999 Sb. Kde vystupuje pod názvem - Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Pojištění odpovědnosti se vztahuje na každou osobu, která odpovídá za škodu způsobenou provozem vozidla uvedeného v pojistné smlouvě.

 

Stačí zadat údaje do naší kalkulačky povinného ručení a během několika minut máte vybrané a sjednané nejvýhodnější zákonné pojištění vašeho vozidla. Tak do toho!

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:
Navštivte kalkulačka.eu a spočítejte si cokoli chcete..

Online pojištění, které vám ušetří tisíce: pro váš automobil, nejlevnější Povinné ručení,pro vaše stáří nejvýnosnější: Penzijní připojištění, pro vaši rodinu nejjistější: Životní pojištění, pro vaše cestování nejkomplexnější: Cestovní pojištění, pro vaše děti i vás: Úrazové pojištění, než platit víc než musíte přečtěte si rady a tipy na Pojištění vozidel, např. jak získat nejlevnější Havarijní pojištění,  co se týče Pojištění domácnosti, využijte slevy, které internet nabízí. Pojištění vozidel získáte během 5 minut, Pojistěte si svůj hrad se slevami na Pojištění nemovitosti, vyhněte se zbytečným výdajům, pokud způsobíte fatální škodu někomu jinému, za pár stovek ročně na: Pojištění odpovědnosti za škodu,